Edimax SA:MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Prijava za lidera Diablosa [Jimmy_McLoc]

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Prijava za lidera Diablosa [Jimmy_McLoc] Empty
PostSubject: Prijava za lidera Diablosa [Jimmy_McLoc]   Prijava za lidera Diablosa [Jimmy_McLoc] EmptyWed Jan 19, 2011 8:02 pm

IC

Ime i Prezime: Jimmy McLoc

Recite nesto o Sebi: Jimmy McLoc, kao mladić rođen u San Fieru gdje je izgubio roditelje te ostao sam sa bakom i djedom..
Odrastao sam u San Fieru s kako sam rekao bakom i djedom. Moji roditelji su umrli pri mom rođenju.
Nakon rodenja bio sam u bolnici gdje su provalnici napali moje roditelje te pokrali sve vrijedne stvari iz kuce.
Baka i djed nakon sto su culi taj dogadaj nakon nekog vremena dosli iz LSa kod mene u SF jer sam i malo odrastao.
Imali smo u SFu veliku vilu u kojoj je bilo sve vrijedno, zbog provale sve je bilo unisteno i pokradeno. Moji baka i djed
pomogli su u preuredenju kuce. U to vrijeme bio sam sve veci i stariji. Krenuo sam u skolu koju sam pohadao u SFu,
te uz pomoc bake i djeda zavrsio skolu.
Nakon nekoliko dana, moj djed je naglo umro. Umro je od napadaja srca jer je imao slabo srce. Bio sam dosta velik te shvatio
kako smo ostali samo ja i baka. Borili smo se iz svih stopa te otisli u LS jer je tamo samo bila srednja skola koju sam zamisljao.
Prodali smo kucu u SFu te zivjeli u LSu. U LSu sam nasao posao kao agent Federalnog biroa te zaradivao za zivot, kako bih ja i baka sretno i lijepo zivjeli.

Proslo je 2 mjeseca od smrti roditelja te se svaki dan sjetim njih.
U kuci se ne osjeca toplina kao kad su oni bili u njoj. Sve je pusto. Na Federalnom birou sam nasao dosta dobrih prijatelje i kolega koji mi pomazu i uvijek su uz mene jer je baka tesko bolesna. Baka je otisla u bolnicu te se mora odmarati.

Godine:21
Spol:Musko
Mesto Rodjenja: San Fiero
Mesto boravka: Los Santos

OOC

]Nick na Forumu: MarkoLee
Slika Statsa (OBAVEZNO): http://zaslike.com/files/eryefbf1aabo37qaqvou.png
Leader-a koje org zelite?: Diablos
Razlog zbog koga zelite: imam puno iskustva,dignem orgu za cas..
Komentar: ORGA DIGNUTA BUDEM LI PRIMLJEN!

RP TesT

Sta je Power Gaming?: PG je radnja koju radimo u igrici a nemozemo u stvarnom zivotu, NPR- vozim auto po strmoj planini u igrici a to nemogu raditi u stvarnom zivotu- ZABRANJENO

Sta je MG?: MG je mijesanje ic chata i ooc chata- NPR-u ic napisem: eee do kad ste jucer bili na partyju? a u ooc: Dobar dan gospodine. Kako je vase ime?- ZABRANJENO

Sta je IC?: IC je chat vezan za igru- znaci u njega pisemo sve sto je vezano iskljucivo za tu igru: pise se na T

Sta je OOC?: OOC je chat ne vezan za igru- znaci da se u njega moze pisati sve sto nije vezano za igru: pise se na /b

Sta je GFA?:GFA je vađenje oruzja bez /me komande. NPR- dođem do nekog igraca uzmem pusku bez da napisem /me vadi oruzje iz gepeka. /do izvadio. I nakon toga ga ubijem.

Sta je DM?: DM je ubijanje iz zabave ubijanje igraca bez dobrog rp razloga NPR- dođem do igraca i ubijem ga samo tako. da nemam razloga ni nicega- ZABRANJENO NA RP SERVERU

Sta je RK?: RK je ubojstvo iz osvete NPR- neko mene ubi, ja nakon toga nabavim oruzje nađem njega i ubijem ga..ZABRANJENO

Sta je RP?: Simulacija stvarnog zivota- znaci treba se cim vise simulirati nas stvaran zivot, koji prilici danasnjim, treba se drzati nekih pravila za dobru simulaciju- STROGO SE TREBA DRZAT TOGA

Sta je BH?: BH je skakanje da nekamo dođemo brze- NPR- negdje sam daleko od vozila ili bicikla ili pak nema ni taxista ili buseva online i ja sprintam i skacem usput ZABRANJENO

Sta je DB?: DB je pucanje sa mjesta vozaca na pjesake ili gazenje pjesaka autom, to je strogo zabranjeno na RP serveru- NPR- vozim se autom i uocim nekog igraca i pocnem iz auta s mp5 rokat po njemu ili ga gazim autom dok ne umre ZABRANJENO

Sta je SK?: SK je ubijanje igraca na spawnu- NPR- lik me ubi, a ja znam di se spawna tamo ga sacekam i samo ga ubijam dok se spawna ZABRANJENO

*Jimmy_McLoc potpisuje.
Ja Jimmy McLoc kada dobijem leadera ostacu na mestu leadera 50 dana. (ako ne ostanem slede mi Area 2h i /chard 5000m..)
Back to top Go down
Admin
Admin



Broj postova : 116
Join date : 2011-01-16
Age : 31
Lokacija : Split,Croatia

Prijava za lidera Diablosa [Jimmy_McLoc] Empty
PostSubject: Re: Prijava za lidera Diablosa [Jimmy_McLoc]   Prijava za lidera Diablosa [Jimmy_McLoc] EmptyThu Jan 20, 2011 9:12 am

DObit ces sansu da vodis org sa Misterom
pratit cu vas
Back to top Go down
https://tbrp-gaming.forumhr.com
 
Prijava za lidera Diablosa [Jimmy_McLoc]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» prijava za lidera diablosa!
» Prijava za lidera Diablosa
» Prijava za lidera Diablosa
» Prijava za lidera Diablosa
» Prijava za lidera Diablosa sa Misteron(Jimmy neaktivan)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edimax SA:MP :: Prijave za lidere-
Jump to: