Edimax SA:MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 prijava za lidera diablosa!

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




prijava za lidera diablosa! Empty
PostSubject: prijava za lidera diablosa!   prijava za lidera diablosa! EmptyWed Jan 19, 2011 2:06 pm

IC

Ime i Prezime:Tomislav Maras
Recite nesto o Sebi:rodjen sam u malom gradu San Fiero,odrastao sam u siromasnoj cetvrti,odgajala me ulica zato sto mi je tata bio meta hitmena,a m****** je zgazio pijani street racer i tako sam ostao bez obitelji.pobjego sam iz San Fiera u Los Santos i zaposlio se kao prodavac licenser,kupio auto i kucu, i tako nastavio mirno zivjeti dok nisam upoznao jednog clana bande Crips.On me ubacio u bandu i vise nista nije bilo kao prije.Nakon toga doslo je moje 1. ubojstvo!sSve cesce bi posjecivao lokalni zatvor radi nereda koje sam radio,!Shvatio sam da nezelim radit ono sta neko hoce od mene,zato sam se prijavio za lidera diablosa!I sad zelim osvetu radi smti mojih roditelja!!!!
Godine:18
Spol:musko
Mesto Rodjenja:San Fiero
Mesto boravka:[/color]Los Santos

OOC

]Nick na Forumu:Mister_Tom
Slika Statsa (OBAVEZNO):https://2img.net/r/ihimizer/img109/3460/samp165st.th.png
Leader-a koje org zelite?:Los Diablos
Razlog zbog koga zelite:dosta mi je sluziti nekom,bilo bi ljepo da neko sluzi meeni,i to bi mi bio veliki poticaj u mom boravku na edimax serveru, i zato sto trenutno nemaju lideraa!Zelio bi malo podici tu organizaciju jer mislim da su je dosadasnji lideri zapustili!
Komentar:no comment!

RP TesT

Sta je Power Gaming?:nesto sto se moze na igri a u stvarnosti nemoze,npr.. trcim i skacem zajedno Smile

Sta je MG?:mjesanje ic i ooc chata,-npr ja te pitam nes u vezi igre a t meni odgovoras ili me pitas o necem sta nema veze sa igrom

Sta je IC?:chat vezan za igru! npr-koi si lvl u igri?

Sta je OOC?:chat koi nie vezan za igru.npr...kad ti je skola sutra,imas li fejs?....
Sta je GFA?:vadjenje guna bez /me do komandi,npr..dodjem kraj nekog igraca i izvadim gun bez /me do komandi i ubijem ga

Sta je DM?:ubijanje iz zabave-bez dobrog razloga a takvih je malo na igri Smile,npr..naidjem na nekoga i kill ga zato sto mi je dosadno!

Sta je RK?:ubojstvo iz osvete.. npr-mene neko udre autom ili me kill,i ja ga trazim po gradu da mu vratim za to!!!

Sta je RP?:simuliranje stvarnog zivota..npr.. u igri radimo sve sto i u stvarnom svijetu.--jedemo kako nebi umrli!

Sta je BH?:bunny hop,skakanje i trcanje zajedno kako bi bili brzi ili izbjegli nesto!!

Sta je DB?:driveby kill,ubojstvo sa mjesta vozaca ili gazenje ljudi!mpr.. pucas u mene sa mjesta vozaca u voznji ili me gazis i nedas mi sansu da se branim!

Sta je SK?:spawn kill,ubojstvo na spawnu,npr..ja sam na spawnu i ti me konstantno ubijas i nedas mi da igram!

Ja Mister_Tom kada dobijem leadera ostacu na mestu leadera 20 dana. (ako ne ostanem slede mi Area 2h i /chard 200k..) -ja sam svoj zadatak ispunio malo sa digo orgu i sad je vrijeme da krenem dalje! toni hvala na pruzenom povjerenju!


Last edited by Mister_Tom on Fri Feb 04, 2011 4:44 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Admin
Admin



Broj postova : 116
Join date : 2011-01-16
Age : 31
Lokacija : Split,Croatia

prijava za lidera diablosa! Empty
PostSubject: Re: prijava za lidera diablosa!   prijava za lidera diablosa! EmptyThu Jan 20, 2011 8:47 am

iance, ime i prezime se odnosilo na tvoj nick u igri
dobit ces sansu da vodis org
pratit cu vas kako napredujete..
Back to top Go down
https://tbrp-gaming.forumhr.com
 
prijava za lidera diablosa!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijava za lidera Diablosa
» Prijava za lidera Diablosa
» Prijava za lidera Diablosa
» Prijava za lidera Diablosa [Jimmy_McLoc]
» Prijava za lidera Diablosa sa Misteron(Jimmy neaktivan)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edimax SA:MP :: Prijave za lidere-
Jump to: