Edimax SA:MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Prijava za lider Bloodsa

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Prijava za lider Bloodsa Empty
PostSubject: Prijava za lider Bloodsa   Prijava za lider Bloodsa EmptyFri Feb 04, 2011 6:31 pm

Ime i Prezime: Gerald McLoy
Recite nesto o Sebi: Ja sam Gerald, prezivam se McLoy, rođen sam u Las Venturasu, ćaća mi se uvijek bavio dilanjem droge i oružja, pljačkao je banke, nezz koliko je puta bio u zatvoru, nakon njegove smo se smrti ja i majka preselili u San Fierro, tamo sam završio srednju školu, probao droge, prvi put uzeo gun u ruke, majku mi je tamo zgazilo auto pa sam otišao u Los Santos, tu sam živim, tu imam sve najbolje prijatelje, Toni, Kralj, Tony, Hugo, Mister.....
Godine: 28
Spol: Muško
Mesto Rodjenja: LV
Mesto boravka: LS

Out Of Caracter

Nick na Forumu: Gerald_McLoy
Slika Statsa (OBAVEZNO): https://2img.net/r/ihimizer/i/samp003sl.png/
Leader-a koje org zelite?: Bloods
Razlog zbog koga zelite: Imam iskustva s tim poslom, bio sam lider mnogih bandi na drugim serverima i lider Grove Street Famillya na Edimaxu
Komentar: Želim opet biti lider na Edimaxu, ali ovaj put Bloodsa

RolePlay

Sta je PowerGaming?: Nešto nemoguće u RL, npr. skočim s biciklom 3m u zrak
Sta je MetaGaming?: Mješanje IC i OOC chata
Sta je InCaracter?: Chat vezan uz igricu
Sta je OutOfCaracter?: Chat nevezan uz igricu
Sta je GunFromAss?: Vađenje guna bez /me komande, npr. ja dođem pred Burg, ti me počneš pucati, a ja se branim, a ne napišem /me komandu
Sta je DeathMatch?: Ubijanje bez dobrog RP razloga, npr. ti šetaš ulicom, ja te pučnem pucati iz gušta, samo da te ubijem
Sta je RevangeKill?: Ubijanje iz osvete, npr. ti mene, ubiješ, ja tebe nađem i ubijem te zato što si ti mene ubio
Sta je RolePlay?: Simuliranje stvarnog života
Sta je BunnyHopp?: Skakanje i trčanje istovremeno kako bi bio brži, npr. hvata me PD/FBI, a ja koristim BH da bi im brže pobjegao
Sta je DriveBy?: Ubijanje s mjesta vozača, npr. ti šetaš ulicom, ja te vidim, i iz vozila te ubijem
Sta je SpawnKill?: Ubijanje na mjestu spawna, npr. ja te ubijem, ti se spawnaš, ja te opet ubije, opet se ti spawnaš, a ja te opet ubijem.....

Ja Gerald McLoy kada dobijem leadera ostacu na mestu leadera 30 dana. (ako ne ostanem slede mi Area 2h i /chard 200k..)
Back to top Go down
Guest
Guest




Prijava za lider Bloodsa Empty
PostSubject: Re: Prijava za lider Bloodsa   Prijava za lider Bloodsa EmptyFri Feb 04, 2011 6:35 pm

OCEMO BIT JA I TI SKUPA?
Back to top Go down
Guest
Guest




Prijava za lider Bloodsa Empty
PostSubject: Re: Prijava za lider Bloodsa   Prijava za lider Bloodsa EmptyFri Feb 04, 2011 6:51 pm

Pa rekao sam ti već, daa..Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Prijava za lider Bloodsa Empty
PostSubject: Re: Prijava za lider Bloodsa   Prijava za lider Bloodsa EmptyFri Feb 04, 2011 9:45 pm

oke bilo bi mi drago vodit org s tobom,jer org je trenutno mrtva
Back to top Go down
Admin
Admin



Broj postova : 116
Join date : 2011-01-16
Age : 31
Lokacija : Split,Croatia

Prijava za lider Bloodsa Empty
PostSubject: Re: Prijava za lider Bloodsa   Prijava za lider Bloodsa EmptyFri Feb 04, 2011 10:42 pm

odobreno obojici
duzni ste odrzat red u org i da se clanovi drze pravila
jer inace bit ce problema
Back to top Go down
https://tbrp-gaming.forumhr.com
Sponsored content





Prijava za lider Bloodsa Empty
PostSubject: Re: Prijava za lider Bloodsa   Prijava za lider Bloodsa Empty

Back to top Go down
 
Prijava za lider Bloodsa
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijava za leadera Bloodsa (Bear otisao)
» Prijava za lidera Bloodsa-lideri neaktivni , u org nema nikog !
» Prijava za GSF Lider ((Danijel Otisao ))
» PRIJAVA ZA LIDERA SR VOLIO BI DA BUDEM LIDER
» Pravila Bloodsa

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edimax SA:MP :: Prijave za lidere-
Jump to: