Edimax SA:MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Prijava za lidera Bloodsa-lideri neaktivni , u org nema nikog !

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Prijava za lidera Bloodsa-lideri neaktivni , u org nema nikog ! Empty
PostSubject: Prijava za lidera Bloodsa-lideri neaktivni , u org nema nikog !   Prijava za lidera Bloodsa-lideri neaktivni , u org nema nikog ! EmptyFri Feb 04, 2011 6:24 pm

+
----
-
IC

Ime i Prezime:Mister_Tom
Recite nesto o Sebi:Ja sam Mister-Tom.Rodjen sam u siromasnoj cetvrti San Fiera!Odrastao sam bez roditelj a o meni se brinula ulica jer mijim udomiteljima nije bilo vazno sta je samnom.Da bi prezivio morao sam raditi prljave poslove kao sto su dilanje,prodaja oruzja ubijanje ljudi!Udomitelji su me izbacili na ulicu kad sam im ukrao zlato i prodao.Nije mi bilo lako u djetinjstvu!Pronasao sam novu obitelj a njihovo ime bilo je Kos Diablos!Pozvao me moj najbolji prijatelj iz djetinjstva,al nakon nekog vremena on je poginuo u ratu bandi,i ja sam ostao sam!Nasljedio sam ga na mjestu lidera,malo podigao org i sad je vrijeme za vece ciljeve!
Godine:19
Spol:Muško
Mesto Rodjenja:SF
Mesto boravka:LS

OOC

]Nick na Forumu:Mister_Tom
Slika Statsa (OBAVEZNO):http://img715.imageshack.us/i/samp
Leader-a koje org zelite?:Bloods
Razlog zbog koga zelite: Nevidim bas lidera Bloodsa online,a nema ni clanova!Ja mislim da ja to mogu promjenit jer imam iskustva u vodjenju i siguram sam da mojoj bandu nece nis falit!Uocio sam da se Bloods gang gasi i zato sam napustio prijestolje Diablosa!
Komentar:Zalosno je da se Bloods gasi-al ja cu to promjenit,svoje ciljeve sam ostvario u Diablosima-digo sam org i sad sam dosao tu da podignem ovu!I Zahvalio bi Toniu na pruzenom povjerenju koje mi je dao i nadam se da sam uspio opravdati to! HVALA!

RP TesT

Sta je Power Gaming?:Kada u igri radimo nes sta nemozemo u stvarnom zivotu-npr... skocim sa zgrade i prezivim! ili jos i nastavim trcat!

Sta je MG?:Miješanje ic i ooc chata-napisem u ic chatu-kad ti je skola sutra?,a u ooc chatu koi si lvl u igri?
Sta je IC?:Chat vezan za igru-pisemo na t-npr-koi si lvl u igri,gdje zivis u igri,koje auto imas u igri...!

Sta je OOC?:Chat ne vezan za igru- pricamona /b kad ti je skola sutra?

Sta je GFA?:Vađenje oružja bez /me vadi gun i repetira /do izvadio i repetirao,-npr vidim nekog na ulici i ubijem ga bez /me /do

Sta je DM?:Ubojstvo bez razloga-dodjes na zatvor i pucas po zatvorenicima zato jet ti je dosadno-los razlog Smile

Sta je RK?:Ubojstvo iz osvete-npr-neko te ubije i sad ti ga trazis po gradu kako bi mu to vratio-to je prijestup jer to nemozes u rl!

Sta je RP?:Simulacija stvarnog života-u igri pokusavas prikazati neke stvari ili dogadaje iz stvarnog zivota

Sta je BH?:Skakanje dok trčiš radi postizanja vece brzine-nekoga lovis i da bi ga uhvatio trcis i skaces u isto vrijeme

Sta je DB?:Ubojstvo sa mjesta vozača-nemas gun a neko te puca!i sad da bi se obranio zgazis covjeka dok neumre kako bi se obranio ili pucas sa vozaceva mjesta na pjesake!Ili elisom helica ubijes covjeka!

Sta je SK?:Ubojstvo na spawnu-ubijes nekog i znas gdje mu je spawn i sacekas ga tamo i ubijas ga i nedas mu priliku da se brani ili da igra!

Ja Mister_Tom kada dobijem leadera ostacu na mestu leadera 30 dana. (ako ne ostanem slede mi Area 1h i /chard 200k..)
Back to top Go down
Admin
Admin



Broj postova : 116
Join date : 2011-01-16
Age : 31
Lokacija : Split,Croatia

Prijava za lidera Bloodsa-lideri neaktivni , u org nema nikog ! Empty
PostSubject: Re: Prijava za lidera Bloodsa-lideri neaktivni , u org nema nikog !   Prijava za lidera Bloodsa-lideri neaktivni , u org nema nikog ! EmptyFri Feb 04, 2011 10:45 pm

odobreno..
detaljnije u geraldovoj prijavi
Back to top Go down
https://tbrp-gaming.forumhr.com
 
Prijava za lidera Bloodsa-lideri neaktivni , u org nema nikog !
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijava za lidera Cripsa (Nenad je neaktiva a i nema ga na serveru)
» Prijava za lidera PD(Lukas neaktivan,PD-a nema na ulicama LS-a,pa se zato prijavljujem)
» Prijava za lidera HA (pomocnog lidera s Dariom )
» Prijava za lidera GSF ( pomocnog lidera s Marinom )
» Prijava za lider Bloodsa

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edimax SA:MP :: Prijave za lidere-
Jump to: