Edimax SA:MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY Empty
PostSubject: PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY   PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY EmptySat Jan 29, 2011 2:35 pm

Ime i Prezime: Zika_Pavlovic
Recite nesto o Sebi: ja sam Zika_Pavlovic,rodjen sam u LS gdje i oduvijek zivim...mama i tata su zivili u grove street ulici sve dok jednog dana banda nije napala moju obitelj..ubila ih je oboje a ja sam se sacuvao u podrumu...kada su otisli bio sam jako povrijedjen i nisam pricao 10 godina odhranio sam se sam u maloj kuci...zaradjivao,radio i sve sto je potrebno za zivot...sve dok jednog dana nisam cuo da je osnovana Grove street familly banda...tada sam otisao pokusati da udjem u tu bandu rekli su mi da moram znati sva pravila...ja sam rekao da znam sve i ispitali su me i usao sam u bandu kao novi clan....Bas taj dan smo imali rat sa diablosina(banda koja mi je pobila obitelj)....ja kao novi....zeljeli su da vide kakav sam...i krenuo sam u borbu prvi koji je bio mrtav bio je Mister_Tom...oj je i silovao moju m****** i ubio je...drugi je bio Uros_Rider a treci i posljendi Beljo_Vinoo....tu je zavrsila moja osveta ali ja sam i dalje ostao u bandi i zauvijek cu ostati i pomagati mojoj braci koje volim sve...to je to
Godine: 20
Spol: Musko
Mesto Rodjenja: LS
Mesto boravka: LS

OOC

]Nick na Forumu: silenceangel
Slika Statsa (OBAVEZNO): http://www.zaslike.com/viewer.php?file=3kgq6967u7nwvl4dmvnq.png
Leader-a koje org zelite?: GSF
Razlog zbog koga zelite: grove street familly mi je najdraza org oduvijek i zelim se potruditi da potraje zauvijek najbolja i najveca org ikada
Komentar: GROVE STREET FAMILLY THE BEAST

RP TesT

Sta je Power Gaming?: Izvodenje radnje koja nije moguca u RL.

Sta je MG?: Mijesanje IC i OOC chata.

Sta je IC?: Chat koji je vezan uz igru.

Sta je OOC?: Chat koji nije vezan uz igru.
Sta je GFA?: Vadenje guna bez /me i /do komandi.

Sta je DM?: Ubijanje bez razloga.

Sta je RK?: Ubojstvo iz osvete.

Sta je RP?: Simuliranje stvarnog zivota

Sta je BH?: Skakanje prilikom trcanja

Sta je DB?: Pucanje na pjesake s mjesta vozaca

Sta je SK?: Ubijanje na spawnu.

Ja Zika_Pavlovic kada dobijem leadera ostacu na mestu leadera 30 dana. (ako ne ostanem slede mi Area 2h i /chard 200k..)
Back to top Go down
Guest
Guest




PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY Empty
PostSubject: Re: PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY   PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY EmptySat Jan 29, 2011 2:48 pm

ipak mislim da ce mason biti najbolji lider......SVI ZELIMO MASONA ZA LIDERA GSF
Back to top Go down
Guest
Guest




PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY Empty
PostSubject: Re: PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY   PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY EmptySat Jan 29, 2011 3:30 pm

jel vam mason placa ista?... ako mene izaberu placa za rank 1 je milijun za rank 2-2 milijuna,za rank 3-3milijuna,za rank 4-4milijuna i za rank 5-5milijuna
Back to top Go down
Guest
Guest




PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY Empty
PostSubject: Re: PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY   PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY EmptySat Jan 29, 2011 9:21 pm

I NETREBA DA NAM PLAĆA IŠTA MI GA ZELIMO ZATO STO JE NAJBOLJIIII I NEZELIMO NIKAKVE PARE MI SMO GROVE STREET FAMILLYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
Back to top Go down
Guest
Guest




PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY Empty
PostSubject: Re: PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY   PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY EmptySat Jan 29, 2011 9:26 pm

I JA PONISTAVAM PRIJAVU
Back to top Go down
Guest
Guest




PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY Empty
PostSubject: Re: PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY   PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY EmptySat Jan 29, 2011 10:06 pm

hahaha u ovoj prijavi ja crna ovca hahah Smile))))) a kako si me kill kad sam jos ziv Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY Empty
PostSubject: Re: PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY   PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY Empty

Back to top Go down
 
PRIJAVE ZA LIDERE GROVE STREET FAMILLY
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijava za lidera Grove Street Familly
» Prijave za Street Racerse ((LVL 3+))
» Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter)
» Prijave za swat
» Prijave za Los Diablos OVDJE !!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edimax SA:MP :: Prijave za lidere-
Jump to: