Edimax SA:MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter)

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) Empty
PostSubject: Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter)   Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) EmptyTue Feb 01, 2011 4:19 pm

IC

Ime i Prezime:Hrvoje_Carter
Recite nesto o Sebi:Rodjen sam u LS u bogatoj obitelji.Ubijao sam ljude po ulicama i uzimao im novan.Jedanput su me napali banditi ja sam ih prebio tako da su umrli.Nisam oženjen.
Godine:23
Spol:Musko
Mesto Rodjenja:LS
Mesto boravka:LS[/color]

OOC

]Nick na Forumu:Hrvoje_Carter
Slika Statsa (OBAVEZNO):http://www.zaslike.com/viewer.php?file=zihd406chze0lwi79p70.png
Leader-a koje org zelite?:GSF
Razlog zbog koga zelite:imam iskustva bio sam lider na ostalim serverima
Komentar:nemam

RP TesT

Sta je Power Gaming?:Nesimulacija realnog života

Sta je MG?:mjesanje ic i ooc chata

Sta je IC?:tekst vezan za igru

Sta je OOC?:tekst nevezan za igru

Sta je GFA?:vadjenje oruzja bez /me i /do komande

Sta je DM?:ubojstvo bez razloga

Sta je RK?:ubojstvo iz osvete

Sta je RP?:simulacija realnog života

Sta je BH?:skakanje prilikom trčanja

Sta je DB?:ubojstvo iz motora auta ili bicikla

Sta je SK?:ubojstvo na spawn mjestu

Ja Hrvoje Carter kada dobijem leadera ostacu na mestu leadera 30 dana. (ako ne ostanem slede mi Area 2h i /chard 200k..)

Back to top Go down
Guest
Guest




Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) Empty
PostSubject: Re: Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter)   Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) EmptyTue Feb 01, 2011 7:22 pm

Hrvoje ja sam lider gsf-a---Neodobravam ga kao drugog lidera
Back to top Go down
Guest
Guest




Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) Empty
PostSubject: Re: Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter)   Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) EmptyWed Feb 02, 2011 9:11 am

Otkad si ti lider?
Back to top Go down
Guest
Guest




Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) Empty
PostSubject: Re: Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter)   Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) EmptySun Feb 06, 2011 4:36 pm

Ime i Prezime: Uros_Ryder
Recite nesto o Sebi: Ja sam rođen u bogatoj obitelji u LS. Imam tri brata.Dok sam jos bio mlad sam ucio da rukujem s oruzjem Imao sam vilu,imam 300m,dobre aute,ok sam lik,nebih izdo mafiju,sluso bi veci rank od mene,i bio mi dobar kao sto jesam!
Godine: 24
Spol: Musko
Mesto Rodjenja: LS
Mesto boravka: LS

OOC

]Nick na Forumu: Uros Visekruna
Slika Statsa (OBAVEZNO): nzm kako staviti soryyy
Leader-a koje org zelite?: GSF
Razlog zbog koga zelite: Pa GSF zato sto je ok mafija,i ZATO STO JE NAJACA!!!
Komentar: Zelim biti drugi lider GSF-a

RP TesT

Sta je Power Gaming: Nesto sto nije moguca u RL.

Sta je MG: Mesanje IC i OOC chata.

Sta je IC: Chat koji je vezan uz igru.

Sta je OOC: Chat koji nije vezan uz igru.
Sta je GFA: Vadenje guna bez me i do komande.

Sta je DM: Ubijanje bez razloga

Sta je RK: Ubistvo iz osvete

Sta je RP: Simuliranje stvarnog zivota

Sta je BH: Skakanje prilikom trcanja,kad vozim bicikl i sakcem..

Sta je DB: Pucanje s mesta vozaca

Sta je SK: Ubijanje na spawnu

Ja Uros_Ryder kada dobijem leadera ostacu na mestu leadera 15-20 dana. (ako ne ostanem slede mi Area 2h i /chard 200k..)
Back to top Go down
Guest
Guest




Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) Empty
PostSubject: Re: Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter)   Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) EmptySun Feb 06, 2011 10:44 pm

Pokazao je kakav je-dobije lider cripsa i vec trazi drugog lidera-a i mislim da ga nije zasluzio jer je Patrick aktivan i lider je!-al toni nek odluci
Back to top Go down
Guest
Guest




Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) Empty
PostSubject: Re: Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter)   Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) EmptyMon Feb 07, 2011 11:17 am

Tom ti sto si ljubomoran,nisam ja kriv,u Crips su sva deca 99godiste ubija ju se izmedju sebe,zato sam izaso!!
Back to top Go down
Guest
Guest




Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) Empty
PostSubject: Re: Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter)   Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) EmptyMon Feb 07, 2011 3:00 pm

Zasto bi ja bio ljubomoran??? Pa vec sam bio lider i nije nis posebno,same obveze,a ti to nebi mogo vodit!!!!!!!!!
Back to top Go down
Guest
Guest




Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) Empty
PostSubject: Re: Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter)   Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) EmptyThu Feb 10, 2011 4:40 pm

IC

Ime i Prezime:Patrick_Winner
Recite nesto o Sebi: Rođen sam u LS. Nemam roditelje. Ubio ih je neki ganegster. Mene je odgojio moj stariji brat. Trenutno zivim sam znači nemam ženu ni djecu. Dobro vozim i pucam. Obožavam gsf.
Godine:21
Spol:Musko
Mesto Rodjenja:LS
Mesto boravka:LS

OOC

]Nick na Forumu: Patrick_Winner
Slika Statsa (OBAVEZNO):http://www.zaslike.com/viewer.php?file=06dnb42296oxq2lr1zh.png
Leader-a koje org zelite?:GSF
Razlog zbog koga zelite: Vec sam bio lider i to mi je najbolja org.
Komentar: Dopustite mi molim vas, kad sam otisao napravio sam najvcu pogresku. Vesi necu odlazit. MOLIM VAS DA MI DATE LIDER GSF-A.

RP TesT

Sta je Power Gaming?: To je kada izvodimo nesto sto nikako nije moguce u RL.

Sta je MG?:Mjesanje ic i ooc chata.

Sta je IC?: Chat vezan uz igru.

Sta je OOC?:Chat nevezan za igru.

Sta je GFA?:Vadjenje oruzja bez /me i /do komande

Sta je DM?:ubojstvo bez RP razloga

Sta je RK?:ubojstvo iz osvete

Sta je RP?: Simulacija stvarng zivota.

Sta je BH?: Skakanje kad trcimo.

Sta je DB?: Ubijanje s pozicije vozaca.

Sta je SK?:ubijanje pri spawnu.

Ja Patrick_Winner kada dobijem leadera ostacu na mestu leadera 30 dana. (ako ne ostanem slede mi Area 2h i /chard 200k..)

[/quote]
Back to top Go down
Guest
Guest




Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) Empty
PostSubject: Re: Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter)   Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) EmptyThu Feb 10, 2011 5:19 pm

A LJUDI MOJI PONASATE BSE KA BOTOVI,PATRICK DA SI OTKAZ SA MJESTA LIDERA GSF-A I OSA SI U PD-NISI BIA 2 DANA U PD I SAD OCES LIDERA NAZAD-PO MENI NISI ZASLUZIA AL NEK TONI ODLUCI!
Back to top Go down
Guest
Guest




Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) Empty
PostSubject: Re: Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter)   Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) EmptyThu Feb 10, 2011 5:53 pm

Mister otiso sam u pd, al sam tek onda vidio kako je dobar gsf, inace u organizacijama ne krsim ugovore. Uvijek sam duze vreme. Al ovajput sam se odlucio vratit u gsf. Sad cu ostat u gsf. SAmo sto zelim je dobit netrag lidera. sadasnji lider se slaze, a i vec sam biv tak da se znam, necu vise odlazit. Ajde plss toni daj mi lidera.
Back to top Go down
Guest
Guest




Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) Empty
PostSubject: Re: Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter)   Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) EmptyThu Feb 10, 2011 6:58 pm

MOLIM MALO RAZUMJEVANJA, NAZAD BI LIDERA. SVE CU UCINIT KAKO TREBA. KAJEM SE STO SAM DAO OTKAT, NECE SE VISE PONOVIT, ZATO BI MOLIO RAZUMJEVNJA I DA DOBIJEM NATRAG LIDERA. TO MI JE SETNA ORG. STVARNO JE ODLICNA. RADIT CU SVE PO PRAVILIMA. NECU PRIMAT BEZ PRIJAVE ...
Back to top Go down
Sponsored content





Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) Empty
PostSubject: Re: Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter)   Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter) Empty

Back to top Go down
 
Prijave za lidera GSF (Hrvoje_Carter)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijava lidera CRIPS organizacije Hrvoje Carter (Hrvoje_Fast je izbačen zbog primanja ljudi bez prijave)
» Prijava za lidera HA (pomocnog lidera s Dariom )
» Prijava za lidera GSF ( pomocnog lidera s Marinom )
» Za Prijave
» Prijave za swat

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edimax SA:MP :: Prijave za lidere-
Jump to: