Edimax SA:MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Prijava za lidera

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Prijava za lidera Empty
PostSubject: Prijava za lidera   Prijava za lidera EmptyThu Jan 27, 2011 7:17 am

IC

Ime i Prezime:John_Winslow
Recite nesto o Sebi: Ime mi je John Winslow i kao mali posto sam izgubio roditelje sam se poceo baviti pljackama. To mi nije bio dovoljan izvor zarade. Danas se bavim otmicama aviona i prijetnja da je sabotirana vijecnica. Time se moze zaraditi jako puno para. Naravno za sve to mi je potrebna dobra oprema, a i nemogu sve sam i treba mi jako dobar tim.Tako sam odlucio da se pridruzim ilegalnoj organizaciji Teroristi.
Godine:29
Spol:Musko
Mesto Rodjenja:SanFierro
Mesto boravka:LS


OOC

Nick na Forumu:TurismoDriver
Slika Statsa (OBAVEZNO): http://zaslike.com/files/3uk04gv833t57qy1hg.png Ovo greska 13god. Rec cu Toniu da to sredi.
Leader-a koje org zelite?:Terorist
Razlog zbog koga zelite:Kolko znam nemaju lidera.
Komentar:Axlesta je prijavio Ryder a to se nesmije jer mu je napisao RP.


RP TesT

Sta je Power Gaming?:Izvodjenje radnji koje nemozete u RL. Skacemo sa zgrade znajuci da cemo prezivjeti

Sta je MG?:Mesanje OOC i IC chata. Znamo se u RL i ja dodjem i napisem ti "Kolko si dobio iz matke?" u IC chatu.

Sta je IC?:Nesto vezano za lika.

Sta je OOC?:Nesto ne vezano za lika.

Sta je GFA?:Vadjenje oruzja bez komande /me i /do komande. Idem pjesice i krene PD zamnom i ja samo pocnem pucat po njima bez /me skida M4 sa leđa, /do skinuo il tako nesto.

Sta je DM?: Unijanje ljudi bez razloga sto nije dozvoljeno u RP serverima. Ja i trojica uzmemo Deagle sa 100000000000 metaka sjednemo u auto i deremo po svemu.

Sta je RK?:Ubijanje ljudi iz osvete. Ja ti dam droge,a ti me ubijes i pobjegnes. Onda te ja ganjam po cijelom serveru da te ubijem i osvetim ti se.

Sta je RP?: Simulacija stvarnog zivota. Kad se sudarimo s nekim auto ne krenemo samo dalje voziti nego stanemo i RP-amo /me pokusava ustati itd.

Sta je BH?:Dok skacemo i Trcimo u isto vrijeme da bi bili brzi. Lovi me FBI i ja pocnem BH da im pobjegnem.

Sta je DB?:Ubijanje ljudi na mestu vozaca. Ja sam na motoru i ubijem te sa MP5 il nes slicno.

Sta je SK?:Ubijanje ljudi na njihovom spawnu. Ja te ubijem jer si prvi poceo i jer znam di ces se spawnati krenem do tebe i tamo te opet pocnem ubijati.

Ja John_Winslow kada dobijem leadera ostacu na mestu leadera 30 dana. (ako ne ostanem slede mi Area 2h i /chard 200k..)
Back to top Go down
 
Prijava za lidera
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijava za lidera HA (pomocnog lidera s Dariom )
» Prijava za lidera GSF ( pomocnog lidera s Marinom )
» Prijava za lidera PD
» Prijava za lidera GSF-a
» Prijava za lidera GSF

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edimax SA:MP :: Prijave za lidere-
Jump to: