Edimax SA:MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Prijava za lidera PD

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Prijava za lidera PD Empty
PostSubject: Prijava za lidera PD   Prijava za lidera PD EmptySun Jan 23, 2011 8:27 pm

IC

Ime i Prezime: Mihael_Majstorovic
Recite nesto o Sebi: Dobar dan! Ja sam Mihael Majstorovic. Dolazim iz Los Santosa, tamo sam rođen. Nakon 4 godine izgubio sam m****** i tatu. Tada sam morao otisi u dom jer se nije imao tko brinuti za mene. Kad sam vec bio punoljetan otisao sam iz doma i iznajmio sam kucu kod prijatelja.Tada sam zaradivao tek toliko da mogu prezivjeti.Onda sam otisao u bandu GSF.Tamo sam bio dosta dugo.Kada sam odradio ugovor otisao sam iz bande.Kupio sam si malu kucu, a nakon toga i neki auto.Prijavio sam se na PD akademiju, i primili su me.Odradio sam ugovor i otisao iz PD-a nazalost.Prodao sam auto i kucu.Zaradio sam nesto para i kupio sam si vilu.Kupio sam si dva auta.Stekao sam puno iskustva tokom ovih godine i sad se zelim vratiti u PD na mjesto lidera.Sada sam lider bande Bloods,ali bih ipak bolje volio biti lidera PD-a.....to je ukratko o meni
Godine:22
Spol:Musko
Mesto Rodjenja: Los Santos
Mesto boravka: Los Santos

OOC

]Nick na Forumu:Mihael
Slika Statsa (OBAVEZNO): Prijava za lidera PD Lwz0dngq8n98uf62k7hm_thumb
Leader-a koje org zelite?: Police Department- LSPD
Razlog zbog koga zelite:Imam iskustva u pucanju.Znam dobro voziti auto.Mislim da sam iskusa u tom poslu
Komentar: ///

RP TesT

Sta je Power Gaming?: PG je radnja koju radimo u igrici a nemozemo u stvarnom zivotu, NPR- vozim auto po strmoj planini u igrici a to nemogu raditi u stvarnom zivotu- ZABRANJENO

Sta je MG?: MG je mijesanje ic chata i ooc chata- NPR-u ic napisem: eee do kad ste jucer bili na partyju? a u ooc: Dobar dan gospodine. Kako je vase ime?- ZABRANJENO

Sta je IC?: IC je chat vezan za igru- znaci u njega pisemo sve sto je vezano iskljucivo za tu igru: pise se na T

Sta je OOC?: OOC je chat ne vezan za igru- znaci da se u njega moze pisati sve sto nije vezano za igru: pise se na /b

Sta je GFA?:GFA je vađenje oruzja bez /me komande. NPR- dođem do nekog igraca uzmem pusku bez da napisem /me vadi oruzje iz gepeka. /do izvadio. I nakon toga ga ubijem.

Sta je DM?: DM je ubijanje iz zabave ubijanje igraca bez dobrog rp razloga NPR- dođem do igraca i ubijem ga samo tako. da nemam razloga ni nicega- ZABRANJENO NA RP SERVERU

Sta je RK?: RK je ubojstvo iz osvete NPR- neko mene ubi, ja nakon toga nabavim oruzje nađem njega i ubijem ga..ZABRANJENO

Sta je RP?: Simulacija stvarnog zivota- znaci treba se cim vise simulirati nas stvaran zivot, koji prilici danasnjim, treba se drzati nekih pravila za dobru simulaciju- STROGO SE TREBA DRZAT TOGA

Sta je BH?: BH je skakanje da nekamo dođemo brze- NPR- negdje sam daleko od vozila ili bicikla ili pak nema ni taxista ili buseva online i ja sprintam i skacem usput ZABRANJENO

Sta je DB?: DB je pucanje sa mjesta vozaca na pjesake ili gazenje pjesaka autom, to je strogo zabranjeno na RP serveru- NPR- vozim se autom i uocim nekog igraca i pocnem iz auta s mp5 rokat po njemu ili ga gazim autom dok ne umre ZABRANJENO

Sta je SK?: SK je ubijanje igraca na spawnu- NPR- lik me ubi, a ja znam di se spawna tamo ga sacekam i samo ga ubijam dok se spawna ZABRANJENO

Ja Mihael_Majstorovic kada dobijem leadera ostacu na mijestu leadera 30 dana. (ako ne ostanem slijeede mi Area 2h i /chard 200k..)
Back to top Go down
Admin
Admin



Broj postova : 116
Join date : 2011-01-16
Age : 31
Lokacija : Split,Croatia

Prijava za lidera PD Empty
PostSubject: Re: Prijava za lidera PD   Prijava za lidera PD EmptySun Jan 23, 2011 9:22 pm

policija vec ima dva lidera..capica je flim snimao veceras pa je setao po organizacijama
Back to top Go down
https://tbrp-gaming.forumhr.com
 
Prijava za lidera PD
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijava za lidera HA (pomocnog lidera s Dariom )
» Prijava za lidera GSF ( pomocnog lidera s Marinom )
» Prijava za lidera GSF-a
» Prijava za lidera GSF
» Prijava za lidera PD-a

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edimax SA:MP :: Prijave za lidere-
Jump to: