Edimax SA:MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Prijava za lidera Mayora

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Prijava za lidera Mayora Empty
PostSubject: Prijava za lidera Mayora   Prijava za lidera Mayora EmptySun Jan 23, 2011 11:20 am

IC

Ime i Prezime: James Carter

Recite nesto o Sebi: Ja sam James Carter roden sam i zivim u Los Santosu.Zavrsio sam fakultet i jako sam sposoban.Vec se 6 godina bavim politikom i odlican sam u tome.Ljudi vole slusati moje govore.Imam vilu na Rich Manu.Sav novac sam zasluzio radom i samo radom.Ljudi me jednostavno obozavaju.Nisam jedan od onih koji bi krali i stavljali sebi u dzep.Mislim da bi bio odlican Gradonacelnik !

Godine:32
Spol:Musko
Mesto Rodjenja: Los Santos
Mesto boravka: Los Santos

OOC
Nick na Forumu: James Wink
Slika Statsa (OBAVEZNO):
Leader-a koje org zelite?: Mayor
Razlog zbog koga zelite: Sposoban sam i mislim da bi bio odlican gradonacelnik !
Komentar: Pfff...xD

RP TesT

Sta je Power Gaming?: PG je radnja koju radimo u igrici a nemozemo u stvarnom zivotu, NPR- vozim auto po strmoj planini u igrici a to nemogu raditi u stvarnom zivotu- ZABRANJENO

Sta je MG?: MG je mijesanje ic chata i ooc chata- NPR-u ic napisem: eee do kad ste jucer bili na partyju? a u ooc: Dobar dan gospodine. Kako je vase ime?- ZABRANJENO

Sta je IC?: IC je chat vezan za igru- znaci u njega pisemo sve sto je vezano iskljucivo za tu igru: pise se na T

Sta je OOC?: OOC je chat ne vezan za igru- znaci da se u njega moze pisati sve sto nije vezano za igru: pise se na /b

Sta je GFA?:GFA je vađenje oruzja bez /me komande. NPR- dođem do nekog igraca uzmem pusku bez da napisem /me vadi oruzje iz gepeka. /do izvadio. I nakon toga ga ubijem.

Sta je DM?: DM je ubijanje iz zabave ubijanje igraca bez dobrog rp razloga NPR- dođem do igraca i ubijem ga samo tako. da nemam razloga ni nicega- ZABRANJENO NA RP SERVERU

Sta je RK?: RK je ubojstvo iz osvete NPR- neko mene ubi, ja nakon toga nabavim oruzje nađem njega i ubijem ga..ZABRANJENO

Sta je RP?: Simulacija stvarnog zivota- znaci treba se cim vise simulirati nas stvaran zivot, koji prilici danasnjim, treba se drzati nekih pravila za dobru simulaciju- STROGO SE TREBA DRZAT TOGA

Sta je BH?: BH je skakanje da nekamo dođemo brze- NPR- negdje sam daleko od vozila ili bicikla ili pak nema ni taxista ili buseva online i ja sprintam i skacem usput ZABRANJENO

Sta je DB?: DB je pucanje sa mjesta vozaca na pjesake ili gazenje pjesaka autom, to je strogo zabranjeno na RP serveru- NPR- vozim se autom i uocim nekog igraca i pocnem iz auta s mp5 rokat po njemu ili ga gazim autom dok ne umre ZABRANJENO

Sta je SK?: SK je ubijanje igraca na spawnu- NPR- lik me ubi, a ja znam di se spawna tamo ga sacekam i samo ga ubijam dok se spawna ZABRANJENO


Ja James Carter kada dobijem leadera ostacu na mestu leadera 50 dana. (ako ne ostanem slede mi Area 1h ..)
Back to top Go down
 
Prijava za lidera Mayora
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijava za Lidera PD-a
» Prijava za lidera
» Prijava za lidera HA (pomocnog lidera s Dariom )
» Prijava za lidera GSF ( pomocnog lidera s Marinom )
» Prijava za lidera PD-a

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edimax SA:MP :: Prijave za lidere-
Jump to: