Edimax SA:MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Prijava za PD lidera

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Prijava za PD lidera Empty
PostSubject: Prijava za PD lidera   Prijava za PD lidera EmptyFri Feb 11, 2011 8:28 pm

IC

Ime i Prezime: Mario Capica
Recite nesto o Sebi: Ja sam Mario Capica. Živim u LS. Rođen sam u LV. Roditelji mi žive u staračkom domu u San Fierru. Posjedujem poluvilu. Takoder posjedijem Turisma , Bulleta, i Traktor za košenje trave. Školu sam završio u LV, Te sam krenuo na fakultet LS. Njega sam uspješno završio. Taj fakultet je bio ekonomski.
Godine: 31
Spol: Musko/Male
Mjesto Rodjenja: LV
Mjesto boravka: LS

OOC

Nick na Forumu: Mario_Capica
Slika Statsa (OBAVEZNO): https://s936.photobucket.com/albums/ad201/molnar_2010/?action=view&current=sa-mp-303.png
Leader-a koje org zelite?: Los Santos Police Department
Razlog zbog koga zelite: Lukas neaktivan
Komentar: John, sadašnji lider rekao mi je da nezeli vise voditi PD i rekao mi da ako zelim da mi prepusta mjesto lidera.
Dokaz:
[20:16:08] SMS: Hoces biti lider PD-a,ja necu vise zato sto svi govore da ne zn, Posiljatelj: John_Tangens (6776)

RP TesT

Sta je Power Gaming?: Radnje koje nisu moguce / izvedive u RL

Sta je MG?: Metagaming- mjesanje oc i ic chata ( ja dodem i sjednem kod nekog u auto i kazem: Kakvo je vrijeme kod tebe doma?)

Sta je IC?: Chat vezan za igru ( t- Di je banka)

Sta je OOC?: Chat nevezan za igru ( /b e jel pada kisa u Vukovaru)

Sta je GFA?: Vadanje oruzje bez me i do cmd ( dodem nekud i pocnm pucat bez da sam /me vadi ... /do izvado)

Sta je DM? ubijenje bez razloga ( dodem do burga i ubijen nekog)

Sta je RK?:Ubijanje iz osvete ( neko ubije mene i ja ga nadem i ubijem)

Sta je RP?: Imitacija stvarnom zivota

Sta je BH?: Skakanje vise puta usred trcanja (lovi me PD i ja trcim i skacem )

Sta je DB?: Ubijenje sa mjesta vozaca (dodem do bolnice i nekog pregazim i on umre)

Sta je SK?: ubijanje na spawnu (ja skuzim di se neko spawna i dodem do tamo i killam ga)

Ja Mario_Capica kada dobijem leadera ostacu na mjestu leadera 30 dana. (ako ne ostanem slijede mi Area 1h i /chard 200k..)
[wow][/wow]
Back to top Go down
Admin
Admin



Broj postova : 116
Join date : 2011-01-16
Age : 31
Lokacija : Split,Croatia

Prijava za PD lidera Empty
PostSubject: Re: Prijava za PD lidera   Prijava za PD lidera EmptyFri Feb 11, 2011 11:44 pm

vidit ce se oce li bit jos kandidata za mjesto
trazi se lider koji ce suradjivat sa drugim liderom,clanovima i FBIem a ne derat po svome ko lukas
Back to top Go down
https://tbrp-gaming.forumhr.com
Guest
Guest




Prijava za PD lidera Empty
PostSubject: Re: Prijava za PD lidera   Prijava za PD lidera EmptySat Feb 12, 2011 10:35 am

meni odgovara da capica bude lider samonom ili denis odeic....a onaj john..ne aktivan...daje rup za svaku stvar....napravio nove prijave svi se prijavili i on dosao i sve izbrisaooo,....ocu da mu se makne lider
Back to top Go down
Admin
Admin



Broj postova : 116
Join date : 2011-01-16
Age : 31
Lokacija : Split,Croatia

Prijava za PD lidera Empty
PostSubject: Re: Prijava za PD lidera   Prijava za PD lidera EmptySat Feb 12, 2011 1:06 pm

Denisu odobren lider
kad je vec rank 4 nek pokaze sto zna i kao lider
Back to top Go down
https://tbrp-gaming.forumhr.com
Sponsored content





Prijava za PD lidera Empty
PostSubject: Re: Prijava za PD lidera   Prijava za PD lidera Empty

Back to top Go down
 
Prijava za PD lidera
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijava za lidera HA (pomocnog lidera s Dariom )
» Prijava za lidera GSF ( pomocnog lidera s Marinom )
» Prijava za lidera GSF
» Prijava za lidera PD
» Prijava za lidera GSF-a

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edimax SA:MP :: Prijave za lidere-
Jump to: