Edimax SA:MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Prijava za GSF Lider ((Danijel Otisao ))

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Prijava za GSF Lider ((Danijel Otisao )) Empty
PostSubject: Prijava za GSF Lider ((Danijel Otisao ))   Prijava za GSF Lider ((Danijel Otisao )) EmptyFri Feb 11, 2011 1:02 pm

IC

Ime i Prezime:Damir_Houser Recite nesto o Sebi:Ja sam Damir Houser imam tatu..imam auto imam dosta para i volim slusati muziku...u bandi gsf sam,zelio bi biti lider..nemam zenu tazim onu pravu..volim biti sef...roden sam u ls gdje i zivim =)
Godine:16
Spol:Musko
Mesto Rodjenja:LS
Mesto boravka:LS

OOC

]Nick na Forumu:HouserSlika Statsa (OBAVEZNO):Prijava za GSF Lider ((Danijel Otisao )) 6ohv2h4iztp8koj5tj1kLeader-a koje org zelite?:GSF,pliz mi dajte ovo je durgi put da se prijavljujemRP TesT
Sta je Power Gaming?:Nesto sto nemozemo napraviti u stvarnosti...prisiljavanje igraca na radnju koju on ne zeli..npr:Biti na krovu od auta dok se neko vozi....

Sta je MG?:Mjesanje ooc i ic chata npr: NA ic chatu pisat xD LoL i to

Sta je IC?:Chat vezan za igru npr: Molim da mi kazete vase ime !!

Sta je OOC?:Chat ne vezan za igru npr: /b xd lOl

Sta je GFA?:Vadenje gun-a bez me i do komande npr: /me vadi gun /do izvadio

Sta je DM?:Ubijanje bez razloga npr:Dodes do nekog i samo ga ubijes

Sta je RK?:Ubijanje iz osvete npr:Neko te ubije i sad ga nades i ti njega ubijes

Sta je RP?:Simuliranje strvarnog zivota

Sta je BH?:Skakanje i trcanje istovremeno npr:Zuri ti se i onda pocnes trcat i skakat

Sta je DB?:Ubijanje pjesaka na mjestu vozaca Npr:Ti se vozis i vidi nekog kako hoda preko ceste i samo ga killas

Sta je SK?:Ubijanje u spawnu npr:neko se tek spawna a ti ga odmah killas

Ja Damir_Houser kada dobijem leadera ostacu na mestu 20 dana (ako ne ostanem slede mi Area 2h i /chard 200k..)[b]
Back to top Go down
 
Prijava za GSF Lider ((Danijel Otisao ))
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijava za lidera Hitman Agency (DANIJEL)
» Prijava za lidera PD-a [Mario_Capica otisao]
» Prijava za lidera Gsf (Mason otisao)
» Prijava za lidera PD-a (Mario_Capica otisao u SR)
» Prijava za lidera GSF-a (Patrick otisao)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edimax SA:MP :: Prijave za lidere-
Jump to: