Edimax SA:MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Prijava za Los Diablos

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Prijava za Los Diablos Empty
PostSubject: Prijava za Los Diablos   Prijava za Los Diablos EmptyThu Feb 10, 2011 11:56 am

Ime i Prezime:Dzoni_Hernandez
Godine:14
Vasa IC prica [Najmanje 4recenice]:Zovem se Dzoni Hernandez.Dolazim iz Los Santosa.Kao mali sam ostao bez roditelja i sada se ocu baviti kriminalom.Dolazim iz veoma siromasne familije.Imam auto makre Bullet i Los Diablos mi je omiljena mafija.To je dovoljno po meni


OOC

Forum nick:Ryder
Slika statsa [OBAVEZNO]:

RP TEST

MG-Mesanje OOC i IC chata.Ja napisem ee cao vlado u IC-u a to treba na /b.

SK-ubijanje ljudi na spawnu.Ja dodjem do GSF baze i krenem da rokam ljude iz mafije i kada se oni spawnuju ja ih opet kill.

RK-Ubijanje ljudi iz osvete.Ja dodjem kod burga i mene ubije neki covek i ja njega jurim onda po gradu da bi ga ubio.

GFA-Vadjenje oruzja bez komande /me i /do.Mi imamo rat mafija i ja dodjem u samo izvadio gun bez /me i /do i krenem da pucam.

BA-Kradja vozila bez komande /me i /do.Ja dodjem i vidim nekog lika u kolima i samo ga izbacim iz kola i uzmem mu.

DB-Ubijanje ljudi sa mesta vozaca.Ja dodjem kod burga i kolima krenem da gazim lika u tako ga ubijem.

DM-Ubijanje ljudi bez razloga.Ja dodjem do 24/7 i krenem da ubijam ljude bez razloga.

CK[Ovo Ck samo tko zna nije obavezno ostalo je]-Kad ti i lvl i pare i sve ode na nulu.

UGOVOR

Ja Dzoni_Hernandez ispunjavam ugovor da cu ostati u Los Diablosima 20dana ili mi sljedi area 2h + warn and /charge 1.000.000$
Back to top Go down
Guest
Guest




Prijava za Los Diablos Empty
PostSubject: Re: Prijava za Los Diablos   Prijava za Los Diablos EmptyThu Feb 10, 2011 11:59 am

Primljen.
Back to top Go down
 
Prijava za Los Diablos
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» PRIJAVA ZA LOS DIABLOS
» prijava za los diablos
» prijava za diablos
» Diablos prijava
» prijava za diablos

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edimax SA:MP :: Diablos-
Jump to: