Edimax SA:MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Prijava za lidera Hitman Agency

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Prijava za lidera Hitman Agency Empty
PostSubject: Prijava za lidera Hitman Agency   Prijava za lidera Hitman Agency EmptyFri Jan 28, 2011 4:31 pm

IC

Ime i Prezime: Ante_Alegro
Recite nesto o Sebi:Ja sam Ante_Alegro, dolazim iz LS.Nisam ozenjen zato sto moram birati obitelj ili biznis. Zivim povise burga i vec sam dugo u Hitman Agency. Prijatelj PD-u i FBI-u.
Godine:13
Spol:musko
Mjesto Rodjenja:LS
Mjesto boravka:LS

OOC

Nick na Forumu:Aleo
Slika Statsa (OBAVEZNO): https://2img.net/r/ihimizer/i/sampstats.png/
Leader-a koje org zelite?:Hitman Agency
Razlog zbog koga zelite: Iako sam Vice Director uzivam u voznji gradom i hvatanju meta. Dobro znam svoj posao.
Komentar:Lideri neaktivni

RP TesT

Sta je Power Gaming?: Nesto nemoguce u RL

Sta je MG?:Mjesanje IC i OOC chata

Sta je IC?:Chat vezan za igru

Sta je OOC?:Chat nevezan za igru
Sta je GFA?:Vadenje pistolja bez /me i /do komandi (npr.) ratujemo s nekim i ja samo pocnem pucati bez da sam koristio /me.

Sta je DM?:Ubijanje bez razloga(npr.)Setam ulicom i pocnem bzvz pucat bez dovoljno dobrog RP razloga.

Sta je RK?:Ubojstvo iz osvete(npr.)Netko me ubije i ja ga trazim da ja njega ubijem.

Sta je RP?:Simulacija stvarnog zivota

Sta je BH?:Skakanje i trcanje da bi se postigla veca brzina(npr.)Lovi me policija i ja radim bunny hop da bi pobjegao

Sta je DB?:Ubojstvo pjesaka sa mjesta vozaca(pr.1)Zgazim nekog(pr2)Pucam nekog pjesaka iz nekog vozila.

Sta je SK?:Ubojstvo na mjestu spawna(npr.)Ubiju me i ja se tek spawnam i oni me opet ubiju.

Ja Ante_Alegro kada dobijem leadera ostacu na mjestu leadera 30 dana. (ako ne ostanem slijede mi Area 2h i /chard 200k..)
Back to top Go down
 
Prijava za lidera Hitman Agency
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» prijava za lidera Hitman
» Prijava za lidera Hitman Agency
» Prijava za lidera Hitman Agency
» Prijava za lidera Hitman Agency (DANIJEL)
» Prijava za lidera HA (pomocnog lidera s Dariom )

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edimax SA:MP :: Prijave za lidere-
Jump to: