Edimax SA:MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Prijava za lidera

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Prijava za lidera Empty
PostSubject: Prijava za lidera   Prijava za lidera EmptyThu Jan 27, 2011 3:06 pm

IC

Ime i Prezime: Hugo_DePayens
Recite nesto o Sebi:Ja sam Hugo_DePayens, dolazim iz LC.Kao vrlo mali moji su se doselili u LS.Tata je dobio tu posao, a s godinama poceo sam shvacati da je to prekrasan grad.Dobar sam covjek volim se saliti, ali kad treba biti ozbiljan onda sam ozbiljan.Imam kucu i auto, zenu jos nemam.Dobro pucam i vozim, znate kako je ovo velik grad i ima puno banda i bio sam u par njih.
Godine:28
Spol:musko
Mesto Rodjenja:LC
Mesto boravka:LS

OOC

]Nick na Forumu:Hugy
Slika Statsa (OBAVEZNO): ttp://img824.imageshack.us/i/samp052lf.png/
Leader-a koje org zelite?:SR
Razlog zbog koga zelite:Oduvjek sam bio u tim autima i pucnjavama i sami znate da tako steknete iskustvo, pa se smatram dovoljno dobrim za taj posao.
Komentar:Lideri neaktivni

RP TesT

Sta je Power Gaming?: Nesto nemoguce u RL

Sta je MG?:Mjesanje IC i OOC chata

Sta je IC?:Chat vezan za igru

Sta je OOC?:Chat nevezan za igru
Sta je GFA?:Vadenje pistolja bez /me i /do komandi (npr.) ratujemo s nekim i ja samo pocnem pucati bez da sam koristio /me.

Sta je DM?:Ubijanje bez razloga(npr.)Setam ulicom i pocnem bzvz pucat bez dovoljno dobrog RP razloga.

Sta je RK?:Ubojstvo iz osvete(npr.)Netko me ubije i ja ga trazim da ja njega ubijem.

Sta je RP?:Simulacija stvarnog zivota

Sta je BH?:Skakanje i trcanje da bi se postigla veca brzina(npr.)Lovi me policija i ja radim bunny hop da bi pobjegao

Sta je DB?:Ubojstvo pjesaka sa mjesta vozaca(pr.1)Zgazim nekog(pr2)Pucam nekog pjesaka iz nekog vozila.

Sta je SK?:Ubojstvo na mjestu spawna(npr.)Ubiju me i ja se tek spawnam i oni me opet ubiju.

Ja Hugo_DePayens kada dobijem leadera ostacu na mestu leadera 30 dana. (ako ne ostanem slede mi Area 2h i /chard 200k..)

P.S.Toni znam da sam te prosli put razocarao ali ovaj necu obecajem!
Back to top Go down
Guest
Guest




Prijava za lidera Empty
PostSubject: Re: Prijava za lidera   Prijava za lidera EmptyThu Jan 27, 2011 11:10 pm

BIO JE ON U DIABLOSIMA,ODLICAN CLAN,ZAO MI STO JE OTISO AL OK...MISLIM DA ON ZASLUZUJE TOG LIDERA JER SE TRUDI,AKTIVAN JE ,GOVORIM IZ ISKUSTVA JER JE BIO SA NAMA U ORG..i nema prituzbi na njega... HUGY DObit ces tog Lidera nadam se hehe-i otvori koi put garazu da tuniram auto Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Prijava za lidera Empty
PostSubject: Re: Prijava za lidera   Prijava za lidera EmptyFri Jan 28, 2011 6:07 am

Hehehe...ocu ocu pogotovo tebi
Back to top Go down
Sponsored content





Prijava za lidera Empty
PostSubject: Re: Prijava za lidera   Prijava za lidera Empty

Back to top Go down
 
Prijava za lidera
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijava za lidera HA (pomocnog lidera s Dariom )
» Prijava za lidera GSF ( pomocnog lidera s Marinom )
» Prijava za lidera PD-a
» Prijava za lidera PD-a
» Prijava za lidera GSF

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edimax SA:MP :: Prijave za lidere-
Jump to: