Edimax SA:MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Zahtjev za unban

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Guest
Guest




Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyMon Jan 24, 2011 8:54 pm

James Carter me banao zbog sobeita a ja nemam sobeit samo smo ja i tee bloomer se zezali okolo i ja mu kazem sobeit ovaj me bana
Back to top Go down
Guest
Guest




Zahtjev za unban Empty
PostSubject: e   Zahtjev za unban EmptyTue Jan 25, 2011 9:47 am

ak nije zbog sebeita onda je zbog reklame servera, vi se pola sata razgovarali o nekom drugom serveru cjeli ED TEAM koji je bio online vas je specao....
Back to top Go down
Guest
Guest




Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyTue Jan 25, 2011 10:12 am

Ja vam se duboko ispricavam... Ali taj server o kojem smo mi pricali uopce nije server nego gamemode za server mi smo pricali kako je on skripter i ja sam naisao na njegov gamemode na netu.... Onda je on rekao kako ima server da ce biti gotov u 6 mjesecu... Kao da radi gamemode koji ce biti ja sam rekao i ja radim gamemode za svoj server RazZer Ali tzaj moj server je moj kucni server samo da se malo zajebavam jer mi je dosadilo vise skriptat za druge i sad skriptam da mi nebude dosadno... Bit cu vam jako zahvalan ako dobijem unban
Back to top Go down
Angel
Admin
Angel


Broj postova : 12
Join date : 2011-01-16
Age : 33

Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyTue Jan 25, 2011 10:22 am

Prvo napisi kako treba ovo za unban i da te zele unbanat di ti je ip adresa i nick u igri...
Back to top Go down
Guest
Guest




Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyTue Jan 25, 2011 10:29 am

Moje ime: Justin_Marrow
IP: Nemam staticku svaki restart rutera mi se mjenja
Back to top Go down
Guest
Guest




Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyTue Jan 25, 2011 11:45 am

Zahtjev za unban Samp043x
Back to top Go down
Guest
Guest




Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyTue Jan 25, 2011 6:03 pm

Kada cu dobiti odgovor ?
Back to top Go down
Guest
Guest




Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyTue Jan 25, 2011 6:36 pm

Justa wrote:
Kada cu dobiti odgovor ?

Nas neznam kolko smo te spectali, i ti si bio na moru, healt ti je bio moza oko 5Hp, nakon 5sec, Hp ti je bio 100. Zatim si se spawnao kod neke kuce.
Back to top Go down
Guest
Guest




Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyTue Jan 25, 2011 6:48 pm

lol pa tee me je lupio i ja sam crko i onda sam se spawno ispred svoje kuce sta je tu cudno ?
Back to top Go down
Guest
Guest




Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyTue Jan 25, 2011 7:08 pm

Evo laura mi je rekla na serveru da je lukas rekao da sam reklamirao server koji nisam reklamiraoi ali ok ako ne zelite da igram nemorate dati unban ali ja bih volio da mi ga date to je vas izbor,.....
Back to top Go down
Guest
Guest




Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyMon Jan 31, 2011 12:54 pm

a eto nisam dobio odgovor a cekam vec dva tjedna
Back to top Go down
Guest
Guest




Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyMon Jan 31, 2011 4:38 pm

ja sam rekao da AKO ZELE DA POSJETE I SERVER KOJI SU MOJI DRUGOVI NAPRAVILI I DA DAJU KOJI KOMENTAR NA NJEGA i James_Carter je meni dao BAN!!

Ime i Prezime:Carl_Jackson
zaista volim ovaj server i zelim da igram na njemu.....molim vas da me unbanujete i necu vise nikad reci nista van tog servera
Back to top Go down
Guest
Guest




Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyTue Feb 01, 2011 3:08 pm

MOLIM UN-BANN...NISTA NISAM UCINIO I PISE MI YOU ARE BANDET FOR THIS SERVER..DOSADNO MI JE U ZIVOTU..edimaxx NAJBOLJIII...

EDIMAX U <3
Back to top Go down
Guest
Guest




Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyTue Feb 01, 2011 9:55 pm

JA MU VJERUJEN DA NIJE NSI UCINIO!!! JER MI JE ON PODLIDER U DIABLOSIMA ,ISKUSAN I DOBAR IGRAC,JA SAM NA NJEGOVOJ STRANI PA MAKAR RAZLOG BIO CHIT ILI NES TAKVO AL NEVJERUJEM... DOM KO TI JE DAO BAN I ZASTO?
Back to top Go down
Admin
Admin



Broj postova : 116
Join date : 2011-01-16
Age : 31
Lokacija : Split,Croatia

Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyWed Feb 02, 2011 7:44 am

justin rjeseno
Back to top Go down
https://tbrp-gaming.forumhr.com
Sponsored content





Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban Empty

Back to top Go down
 
Zahtjev za unban
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zahtjev za UNBAN.
» ZAHTJEV ZA UNBAN Wayne_McNigga
» ZAHTJEV ZA UNBAN Noe_Corleone
» Ivan Fllame-Zahtjev za unban
» zahtjev za un-ban

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edimax SA:MP :: Zahtijevi za unban-
Jump to: