Edimax SA:MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Prijava za lidera GSF

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Prijava za lidera GSF Empty
PostSubject: Prijava za lidera GSF   Prijava za lidera GSF EmptyFri Jan 21, 2011 4:50 pm

IC

Ime i Prezime:Marin McAllister
Recite nesto o Sebi:Ja sam Marin,dolazim iz SF,rodio sam se prije 19 godina,evo malo o meni : jednog dana su mi umrli otac i majka,tad su me uzeli u djecji dom, u dom su dolazili ljudi posvajat djecu,ali mene niko nije zelio posvojit.Nisu me htjeli posvojit jer sam bio VRAGULAST,ali kad sam imo 18 godina izaso sam iz doma,i otiso u LS tad sam naso posao,kad sam dovoljno zaradio kupio sam kucu a nakon toga auto,To sto nisam prezivio djetinstvo s roditeljima ,,zbog toga imam mlu prazninu u svome srcu
Godine:29
Spol:musko
Mesto Rodjenja:SF
Mesto boravka:LS

OOC

Nick na Forumu:Monster Baba
Slika Statsa (OBAVEZNO):http://www.zaslike.com/viewer.php?file=otx82mvpfcw7kvgzh9t.png
Leader-a koje org zelite?:GSF
Razlog zbog koga zelite:pa zelim biti lider GSF,da dovedem u red
Komentar:nemam

RP Test

Sta je Power Gaming?:To je radnja koja se nemoze izvest u stvarnome zivotu,npr. izbjegavanje metaka,kad nas neko pregazi autom ustanemo i krenemo dalje

Sta je MG?:Mjesanje OOC i IC chata

Sta je IC?:sve vezano za igru (t,/r,/d,/w,/sms,/call...)

Sta je OOC?:ono sta nije vezano za igru (/b...)

Sta je GFA?:va?enje oruzja bez /me i /do komande

Sta je DM?:ubijanje bez razloga npr vidm nekog i dode mi za gust da ga ubijem i ubim ga puskom ili necim bez ikakvog razloga

Sta je RK?:ubojstvo iz osvete npr sada mene netko pocne pucat ja njga ubijem i pro?e 1 min onda on mene ubije

Sta je RP?:Simulacija starnog zivota ko RL

Sta je BH?:Skakanje 3 ili vise puta npr kad mene netko puca ja skacem da budem što brži i da pobjegnem i da me ne pogodi

Sta je DB?:ubijanje sa mjesta vozaca to je gazenje pucanje sa mp5 (smg) iz auta ili helicem za onim letecim vragom sta se vrti

Sta je SK?:ubijanje ljudi na spawnu onemogucuje igru igracu koj se spawna a krivac za to dobija jail

UGOVOR

Ja Marin_McAllister kada dobijem leadera ostacu na mestu leadera 30 dana. (ako ne ostanem slede mi Area 2h,warn i /chard 200k..)



Last edited by Monster Baba on Fri Jan 21, 2011 9:58 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
 
Prijava za lidera GSF
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prijava za lidera HA (pomocnog lidera s Dariom )
» Prijava za lidera GSF ( pomocnog lidera s Marinom )
» Prijava za lidera GSF
» Prijava za lidera PD
» Prijava za lidera GSF-a

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Edimax SA:MP :: Prijave za lidere-
Jump to: